HİZMETLERİMİZ

ALTINIŞIK OTO LASTIK
LASTİK, JANT, AKÜ SERVİSİ

Arabanın en önemli parçalarından biri de lastiktir.  İyi bir lastik çoğu zaman hayat kurtarır. Arabanızın lastik bakımlarını periyodik olarak yaptırmayı unutmayın.

Bizler sizlere hizmet etmek için buradayız. Ankara da Lastik Fiyatlarında en iyi fiyat garantisiyle siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten mutluluk duyarız.

HİZMETLERİMİZDEN BAZILARI

  • Lastik Satış & Lastik Hotel
  • Lastik Değişimi
  • Nitrojen
  • Balans
  • Jant Düzeltme
  • Akü Satış
  • Akü Değişimi
  • Jant Satış
  • Lastik Bakım
  • Lastik Hava Ayarı

Ankara da Lastik Fiyatları konusunda danışacağınız en önemli firmalardan biriyiz. Bize danışmadan lastik almayın. Karlı çıkan siz olursunuz. Sizleri kazanmak en büyük kazancımız olacaktır.

Sizleri Lastik, Jant ve Akü servislerimize bekleriz.

Ankara Lastik Fiyatları
Ankara Lastik Fiyatları

JANT SATIŞI

Jant, aracın yol ile temasını sağlayan lastiğin ayrılmaz bir parçasıdır ve lastiği taşıyarak sürüş güvenliğini ve konforunu doğrudan etkiler. Farklı malzemelerden üretilebilmekle birlikte, günümüzde özellikle alüminyum alaşımlı jantlar yaygın olarak araçlarda kullanılmaktadır. 

NİTROJEN SERVİSİ

Servisimize getirdiğiniz aracınızın lastikleri talep ettiğiniz takdirde Nitrojen gazı ile şişirilir. Bu sayede lastiğinizin daha uzun süre uygun hava ile yol almasını sağlayabilirsiniz. Böylece hem güvenliğinizden ödün vermemiş hem de aşırı yakıt tüketiminden kurtulmuş olursunuz.

LASTİK SATIŞI

Araba lastikleri genellikle aracın aşağı yukarı en önemsiz parçaları olarak görülür. Bu doğru olmaktan çok uzak bir yaklaşımdır. Lastikler aracın yol ile temas eden tek ve en önemli kontak noktasıdır.

 

ROT BALANS AYARI

Araç üzerindeki tekerlekler belli açılarla araca takılmışlardır. Bu açılar, araçtan istenen performansa göre araç üreticisi tarafından tayin edilmiş optimum değerlerdir. Bu değerler herhangi bir sebepten dolayı bozulmuşsa, araçtan beklenen her türlü performans da bozulacaktır.

AKÜ SATIŞ & SERVİS

Araçların harekete geçip çalışmasını marş motoruna akım göndererek sağlayan ve kimyasal anlamda enerji depolayarak, gerektiğinde bu kimyasal enerjiyi elektrik enerjisine çeviren cihazlardır. Servisimizde akü bağlantı kabloları, kutup başı temizliği, akü voltajı ölçümü yapılır.

LASTİK SERVISİ

Servisimize patlayan lastiğiniz nedeni ile geldiğinizde lastiğin öncelikle patlama nedeni tespit edildikten sonra bu neden ortadan kaldırılıp eğer tamiri güvenlik kriterleri anlamında doğru ise en uygun tamir yöntemi ile tamir gerçekleştirilerek güven içinde yola devam etmenizi sağlarız.

SERVİS İÇİN BİZE YAZIN

ÇALIŞMA SAATLERİ
Sunday Closed
Monday 9:00 am - 9.00 pm
Tuesday 9:00 am - 9.00 pm
Wednesday 9:00 am - 9.00 pm
Thursday 9:00 am - 9.00 pm
Friday 9:00 am - 7.00 pm
Saturday 9:00 am - 7.00 pm
Soru ve Teklifler için Mutlaka Arayın!!!
0 312 397 0 397

Nav Mode

Layout

Boxed
Wide

Background Image

Color Skin